Nbss Bilişim Bilgisayar Yazılım ve Güvenlik Sistemleri | Kemalpaşa İzmir
Telefon : (0 232) 878 36 27 Gsm: (0 545) 229 90 74
2012

Kurulduk

2006 yılında güvenlik sistemleri sektörüne girip 6 sene aralıksız bir şekilde bir firmada personel olarak çalıştıktan sonra 2012 yılında kendi firmamızı kurduk.
 
2017

Geliştik

Firmamızı kurduktan sonra öncelikle İzmir Kemalpaşa Organize Sanayi bölgesinde faaliyet göstermeye başlayıp, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteden ödün vermeden servis ağımızı genişleterek tüm ege bölgesine hizmet verdik.
 
2018

Hedeflerimiz

Firmamızın vizyonunu müşterilerimize Güvenlik Sistemleri konusunda gelişen teknolojiyi yakından takip ederek kalıcı çözümler sunmak ve uzun vadeli hizmet vermektir.
Kaliteli ürün ve sürekli hizmet garantisi, profesyonel kadrosu ile birleşince, firma sahipleri ve ailelerinin güvenli bir hayat sürmesi için hiçbir şekilde kendi değerlerinden taviz vermeden çözümler sunmaktadır.
Sunduğumuz çözümler, Kamera Sistemleri, Plaka Tanıma Sistemi, Hırsız Alarm Sistemleri, Yangın Alarm Sistemi, Personel Devem Kontrol Sistemleri, Bekçi Tur Kontrol Sistemleri ve Veri Güvenliği (FIREWALL) ve Web Tasarım Programlamadır.
 

Profosyenel Ekip

Konusunda uzman kadromuzla güvenlik ihtiyacınıza özgü çözümler sunmaktayız.

Profesyonel Hizmet

Gelişmekte olan teknolojiyi yakından takip ediyor ve dünyada kendini kanıtlamış güvenlik markaları ile çözümler sunuyoruz.

Ücretsiz Keşif

En uygun sistem ile maksimum hizmet almanız için eviniz ve işletmenizin güvenlik zaaflarını belirlemek amacıyla ücretsiz keşif yapmaktayız.
6108